Recenze

Vytočenej na Maxx

Tahle ostře nabitá romantika vás rozhodně bude bavit. 😉 Mrzoutský automechanik, co má srdce u ledu a drzá pomocnice, která mu převrátí jeho firmu vzhůru nohama. Nemůžete se mu tedy divit, že je VYTOČENEJ NA MAXX. Užijte si romantiku, vzájemnou přitažlivost i slovní přestřelky v lechtivém románku z nakladatelství Baronet.

Název: Vytočenej na Maxx
Autor: Melanie Moreland
Překlad: Zuzana Selementová
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2021
Počet stran: 350

Maxx Reynolds potřebuje pomoc. Jeho práce, dům i celý život jsou v rozkladu. V zoufalství hledá na internetu a chce najmout nového zaměstnance pro svoji dílnu, kde mimo běžné opravy restauruje i historické motorky. Čeká, že do jeho firmy přijde chlapík jménem Charly a usnadní mu život. Místo toho se objeví svérázná zrzka Charlynn. Je na tom vlastně podobně. Prchá z města, protože nemá práci, byt ani peníze. Získat zaměstnání v autoopravně na kanadském venkově je pro ni jediná možnost. Čeká, že budoucí šéf bude starý mrzout. Mýlí se ovšem ona i Maxx… Místo aby si oba život vyřešili, se jim však zašmodrchá ještě víc. Dokážou se přenést přes svá předchozí traumata? Charlynn je nejenom vtipná a k tomu ještě neuvěřitelně schopná, ale hlavně – je to žena, a to velmi sexy žena! Starého mládence Maxxe to vytočí na maximum. Sice ji nemůže vystát, ale taky jí nedokáže odolat. Navíc Charlynn stále víc propadá jeho mlčenlivému kouzlu a vlastnostem pravého chlapa. Ve vzduchu to jiskří… Jak tohle asi skončí?

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Román Vytočenej na Maxx je svěží, jiskrné čtení, které v sobě ukrývá romantiku, emoce i žhavou erotiku. Vystavěná zápletka, zpracovaná už milionkrát, má v této podobě jiskru i švih a vede vás přitažlivým příběhem, kde nemůže chybět humor ani důrazné, proudící dialogy.

Příběh je vyprávěn oblíbenou ich-formou, v které se stáváte svědky i společníky pocitů obou hlavních hrdinů – Maxxe a Charlynn. Chronologické střídání vám dá možnost nahlédnout na aktuální situaci z obou odlišných pohledů, v kterých se zrcadlí láska s velkým L.

Zmateně jsem si povzdechla. Byli jsme jako olej a oheň. Dokázal se rychle naštvat a ve mně to vždycky vyvolalo stejnou reakci. Stačil jeden jeho pohled a mně se hned naježila srst.
Panenko skákavá. A taky se mi zvedla teplota.
Třela jsem si rozpačitě čelo. Přijela jsem sem kvůli práci, a tu taky budu dělat. Může se vztekat a prskat, jak chce.
(str. 123)

Autorka Melanie Moreland píše čtivě a stručně. Jde přímo k jádru věci a nezabývá se dlouhými nicneříkajícími pasážemi. Emoce dokáže vyjádřit bez zbytečného patosu i sáhodlouhých popisů, ke kterým příběh přímo vybízí. Díky tomu má její román zrychlené tempo, které samospádem letí ke svému jasně danému cíli – lehce přeslazenému. 😉

Velkým táhlem celého vyprávění jsou dialogy vedené s humorem a nápaditostí. Počáteční vzájemná nevraživost, která se stupňuje a časem se mění v odlišné chemické pocity, se odráží i v jejich jiskrných rozhovorech. Vše je podpořeno svéráznými knižními postavami, které si jsou rovnocennými partnery. Zkrátka Zrzka má hubu prořízlou jak „šlejfírna“ a Maxx, jakožto chlap, je nerudný od přírody. 😀 Oba dva v sobě skrývají bolestivé okamžiky z minulosti a dát šanci nové lásce je pro jednoho z nich takřka nemožným skutkem.

Vzrušující napětí, které si nic nezadá s poctivým chemickým vzorcem 😉 , je trvalou součástí celého příběhu a neustálé, vzájemné škádlení se stává hnacím motorem vystavěné zápletky.

Nenáročnou romantickou oddechovku Vytočenej na Maxx by si neměly nechat ujít romantické čtenářky, které dokáží ocenit svižné a jiskrné škádlení i erotickou romanci, v jejímž středu stojí zamilovaný pár s dostatkem osobních problémů.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 💔

Za svěží a romantické čtení děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Vytočenej na Maxx pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *