Recenze

Král

Láká vás vzrušující nebezpečí a temná minulost motorkářského gangu i s jejich hříšně charismatickými členy, kteří dokáží nahnat pořádný strach, ale sexappeal z nich sálá na míle daleko? 😉 Pak sáhněte po románu KRÁL a společně prožijte vzrušující přitažlivost i smrtelné nebezpečí.

Název: Král
Autor: Devney Perry
Překlad: Žaneta Ziecinová
Nakladatelství: Beta – Dobrovský
Rok vydání: 2022
Počet stran: 352

Novinářka Bryce Ryanová tuší, že v autoservisu, který vlastní a v němž pracují členové bývalého motorkářského klubu, se toho děje víc než jen opravy aut a motorek. A když dojde k brutální vraždě ženy a vše ukazuje na členy klubu, je odhodlána viníky odhalit. Jenže jejich drsný a pohledný šéf Kingston Dash Slater se stává nečekaným protivníkem. Jeden polibek a Bryce bojuje nejen o příběh do novin, ale především o záchranu svého srdce před „železným králem“.

δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ

Román Král je prvním dílem ze série Clifton Forge a pokud máte rádi romantiku zasazenou do temného prostředí, v kterém to smrdí nejen olejem, ale i smrtí, tady budete spokojeni. Na erotiku lehce také dojde a osvěžujícím přídavkem bude detektivní zápletka.

Příběh je vyprávěn ich-formou ze dvou úhlů pohledů. Samozřejmě, že je obstarávají hlavní hvězdy – Bryce a Dash, kteří mají dostatek problémů k řešení. Navíc se tak trochu nesnáší, ale víte jak… „co se škádlívá, to se rádo mívá“… a když jde o rodinu, pak všechny nepodstatné věci, jako je vzájemná averze, musí jít stranou.

„O nic nejde,“ Dash stáhl hadr z vrchu jedné věže a otřel si ruce. Očima se pořád upřeně díval na tátu, jako bych neexistovala.
Vadilo mi, jak mi poskočilo srdce. Odmítala jsem ho nechat vyhrát, nasadila jsem výraz nejvyšší odměřenosti a trochu dala nos nahoru. On nebude ignorovat mě. Já budu ignorovat jeho.
Vítej zpět, střední školo.

Autorka píše nenáročným čtivým stylem, který vás okamžitě vtáhne do svého děje. Slibně se rozvíjející příběh, od kterého očekáváte velmi, ale velmi pikantní záležitosti 😉 si jede ve svém stabilním tempu, který je v poslední třetině přeřazen na vyšší rychlostní stupeň. Obal knihy láká na temnou romantickou sérii a díky prostředí, do kterého je příběh umístěn, vyvolává ve čtenáři ponurou atmosféru společně s minulostí motorkářského gangu, která je pošpiněna krví i smrtí. No, pro mě by mohla být kniha klidně ještě temnější 😉 , poněvadž riskantní i hříšně žhavé reálné a duševní temnoty není nikdy dost, že? 😛

Přes lehké zklamání (ach, ta očekávání…) mě nakonec příběh bavil, ačkoliv jsem snila o složitějším a propracovanějším ději, jež by mě uvrhnul do své zvrhlé a temné náruče 😉 , a ani další díl se beze mě neobejde. Charismatických a na oko nepřístupných týpků má gang na rozdávání, takže se těším na další mejdan s drsnými motorkáři z klubu Tin Gypsy a jsem velmi zvědavá, kam nás zavede další díl (Rytíř – vyjít má už na konci června tohoto roku).

Pokud máte rádi romance, v kterých se dočkáte kromě pár erotických zmínek i detektivní zápletky, pak směle sáhněte po románu Král a držte se pevně, tenhle vítr ve vlasech vás bude bavit.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za romantickou záležitost usazenou do atraktivního motorkářského prostředí děkuji nakladatelství Beta – Dobrovský, na jejichž stránkách si můžete knihu Král pořídit.

Autor: Veronika Es.

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […] díl Král se mi líbil víc, než jeho pokračování Rytíř, ale i zde se vám dostane plné náruče […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *