Recenze

Lovec

Hunter je LOVEC. Jeho kořistí se stávají exklusivní ženy a žádná z nich mu neodolá. Teď se ale musí smířit s jednou protivnou zrzkou, která je proti jeho šarmu naprosto imunní. Nebo že by přece jenom… půl roku pod jednou střechou s charismatickým milionářem zahýbá i s netykavkou jakou je Sailor. Romantika, sex a humor zdobí novinku oblíbené autorky L. J. Shen.

Název: Lovec
Autor: L. J. Shen
Překlad: Darina Povolná
Nakladatelství: Albatrosmedia Baronet
Rok vydání: 2023
Počet stran: 424

Hunter
Neměl jsem v úmyslu si zahrát v porno videu, jasné? Byla to prostě jedna z těch nevysvětlitelných věcí. Jako Stonehenge, Policejní akademie 2 a záhadné mraky Morning Glory. Prostě se to stalo. Teď mě můj panovačný otec odsuzuje k šesti měsícům celibátu, střízlivosti a příšerné nudy pod střechou té největší podivínky v Bostonu, Sailor Brennanové. Tahle panenská lučištnice mě má hlídat, zatímco se budu učit, jak převzít svou úlohu v ropné společnosti svého otce Royal Pipelines. To ale děvče netuší, že to není jediná věc, do které chci proniknout…
Sailor
O tohle jsem se neprosila, jo? Jenže ta dohoda byla až moc dobrá na to, abych ji odmítla. Potřebovala jsem veřejnou podporu a Hunter zase chůvu. Navíc, co je šest měsíců ve velkém vesmírném plánu? Rozhodně přece nehrozí, že bych se zamilovala do toho do děsně krásného a charismatického multimilionáře, který je shodou okolností jedním z nejžádanějších svobodných mužů v Bostonu. Ne. Vůči kouzlu Huntera Fitzpatricka zůstanu imunní. I kdybych měla přijít o všechno, co mám. I kdyby to jeho království mělo celé shořet.

√ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √

Román Lovec je velmi lechtivou záležitostí, při které se rozhodně budete červenat. Autorka se vůbec, ale vůbec nedržela při zdi a rozbalila to na své čtenáře na plné koule. 😀 Není to jen romantika s erotikou, které vás dostanou do kolen, ale dočkáte se i napětí a vážnějších témat, jež dokáží zkušeně zahrát na vaše emoce.

Příběh je vyprávěný ich-formou z pohledů dvou hlavních hrdinů. Hunter mě od začátku neskutečně iritoval svojí posedlostí sexem a už to vypadalo, že mé oči obrácené v sloup mi zůstanou doživotně. Ale trochu jsem si na tu jeho sexistickou náturu zvykla a naštěstí se v polovině románu vměstnala do příběhu další odnož zavánějící napětím a také došlo k odhalení jeho minulosti, takže nakonec dostal mé odpuštění a společně s ženskou hrdinkou Sailor se stali příjemnou dvojicí. Tahle dívka má netradiční koníček lukostřelbu a společně s rodinným zatížením, které sice překypuje láskou, ale má i temnou stránku, je dalším z atraktivních soust vyprávění.

„Jen aby bylo jasno, sice na mě dohlížíš, ale nejsi ten, kdo určuje, jak co bude. Nebudeš mi organizovat život a ani nebudeš dělat stupidní rozhodnutí ohledně svého těla. A nakonec, nebudeš mě krucinál lovit. To já jsem tu lovec, zlato. A ty? Ty jsi krucinál kořist.“
V očích ji zaplálo a zaťala zuby. Chtěl jsem vstoupit do jejích zorniček a nechat je mě zabít. Byla jako válečný zajatec, který přijímá svůj osud, že zemře jako hrdina, aniž by vyzradil státní tajemství.
„To je fuk, že se jmenuješ Hunter, lovec, ale nedělej si iluze – nikdy mě nechytíš.“

Autorka napsala další velmi čtivý román, který v sobě ukrývá nejen romantiku a pořádnou porci erotiky, ale i další témata jakými jsou rodinné vztahy či poznamenaná minulost. L. J. Shen se tak do rukou dostala výkonná munice, která ji byla nápomocná při vývoji postav. A ty zde projdou neuvěřitelnou změnou, která vás bude bavit i lákat k dalšímu čtení.

Velkou devízou tohoto románu je bezesporu humor. Nejen dialogy plné škádlení a sarkasmu vás dokáží pobavit, ale i soukromé myšlenkové pochody hlavních postav jsou výtečným rozptýlením v moři sexuálního harašení. 😉 Autorka tyto polohy bravurně střídá a vážnější notu příběhu tak vyvažuje ironickým humorem, který mě skvěle sednul.

Román Lovec je fajn oddechovkou, která má svižné tempo a šmrnc, jenž od podobně laděných knih očekáváte. Ačkoliv začátek se mnou příliš nezatřásl, nakonec jsem byla velmi spokojena a vypadá to, že s hrdiny tohoto románu se hned tak loučit nebudeme. I vedlejší postavy totiž mají co nabídnout a tak doufám, že se brzy dočkáme pokračování této série, která má zatím 4 díly a předskokana v podobě románu Sparrow. 😉

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za velmi vzrušující čtení, v kterém se sex skloňuje ve všech pádech, děkuji nakladatelství Albatrosmedia, na jejichž stránkách si můžete knihu Lovec pořídit.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách nakladatelství Albatrosmedia.

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […] úvodní díl Lovec dával tušit, že tady se budeme královsky bavit a Mizera to nejen potvrdil, ale dalece […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *